JIS H4000-2006 bevonatos fényvisszaverő alumínium lap
Kategória: Alumínium lemez lemez
  • Leírás
  • Címkék
  • Hozzászólások
Leírás
Vékony alumíniumlemez: 0.15 - 2.0 mm
Hagyományos alumíniumlemez: 2.0 - 6.0 mm
Közel alumíniumlemez: 6.0 - 25.0 mm
Vastag alumínium lemez: 25 - 200 mm
Super vastag alumínium lap: felett 200 mm